Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam opracować własny system kontroli medycznej sieci IT 

Jako producent Ukladów Medycznych IT inwestujemy w ciągły rozwój i udoskonalanie naszych systemów. Zebrane w ciągu 18 lat doświadczenie umożliwiło nam wypracować najwyższe standardy pracy, dlatego nawet najbardziej skomplikowane zlecenia realizujemy fachowo i terminowo. Firma Instella powstała w 1999 roku. Od początku swojego istnienia wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w obiektach medycznych gdzie wymagany jest najwyższy standard robót.

 

 

 

ZAKRES USŁUG

zakres usług

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi obszarami naszej działalności. Rodzaj i zakres świadczonych usług jest w każdym wypadku dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

więcej

NASZE REALIZACJE

nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z naszym przykładowymi realizacjami. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego znaczna część naszych realizacji jest wykonywana z poleceń zadowolonych klientów.

więcej

PRODUKTY

System Kontroli Medycznej Sieci IT

System Kontroli Medycznej Sieci IT znajduje zastosowanie w pomieszczeniach medycznych do których zaliczane są m.in.: Sale Operacyjne z Pomieszczeniami Przygotowawczymi.

więcej